Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
city break

Wyjazdy szkolne

Wyjazdy szkolne

Wyszukaj ofertę

Kierunek:
od:
do:
Dorosłych:
Wiek dziecka 1:
Wylot z:

Biuro Podróży REGENT to firma,  która od 1997 roku oferuje Państwu najkorzystniejsze warunki finansowe przy zachowaniu wysokiego standardu świadczonych usług, Organizujemy zarówno klasyczne wycieczki szkolne krajowe i zagraniczne oraz zielone szkoły, jak i oferty „szyte na miarę”, indywidualnie planowane i dostosowane do potrzeb i wymagań danej grupy. Oferujemy profesjonalną obsługę, dostosowany do potrzeb i zainteresowań program oraz doskonałe  przygotowanie logistyczne.
 
Wycieczki szkolne są jedną z najlepszych form nauki poprzez zabawę. Dzięki nam staną się także źródłem niesamowitych przeżyć i świetną okazją do integracji. Już dziś zachęcamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem wycieczek szkolnych na rok szkolny 2014/2015.
 
 
Napisz do nas na grupy@regent.pl ! 
 

Biuro Podróży Regent zorganizuje niezapomniane wycieczki w przestępnych cenach! Specjalnie dla Państwa stworzymy programy wycieczek autokarowych i lotniczych, według potrzeb zaplanujemy miejsca noclegu i rodzaj wyżywienia.
Dzięki nam dzieci i młodzież będą miały okazję poznać nowe miejsca,podziwiać najznakomitsze zabytki, zaznajomić się z innymi kulturami i przeżyć niesamowitą przygodę pod okiem wykwalifikowanej kadry.
Z pomocą naszego biura, Państwa dzieci i wychowankowie przeżyją niezapomniane chwile odbierając jednocześnie ważną lekcję historii i szacunku wobec innych kultur.

Jednymi z najpopularniejszych wyjazdów są wycieczki do Londynu, w trakcie których dzieci zameldowane są u angielskich rodzin, dzięki czemu mogą lepiej zaznajomić się z panującymi w Zjednoczonym Królestwie zwyczajami oraz przełamać bariery językowe.