Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
city break

Incentive Travel

Incentive Travel

Wyszukaj ofertę

Kierunek:
od:
do:
Dorosłych:
Wiek dziecka 1:
Wylot z:

 Dla firm

Biuro Podróży REGENT to firma, działąjąca od 1997 roku, specjalizująca się w organizacji wyjazdów weekendowych dla firm i instytucji do wyjątkowych miejsc na całym świecie. Oferujemy najkorzystniejsze warunki cenowe, zachowując przy tym wysoki standard świadczonych usług. Organizujemy nie tylko klasyczne wyjazdy ze zwiedzaniem, nasi klienci otrzymują więcej - oferty "szyte na miarę" ich potrzeb i oczekiwań. Współpraca z naszym biurem gwarantuje perfekcyjnie zorganizowany wyjazd szkoleniowy, konferencyjny czy wypoczynkowy. W zależności od budżetu, oczekiwań czy zainteresowań, wyjazdy firmowe są zawsze dostosowane do potrzeb klienta i jego indywidualnych wymagań. Dbanie o pracownika powinno być na porządku dziennym każdej firmy. Wyjazdy firmowe są doskonałą formą integracji pracowników, nagrody, podziękowania za lojalność klientów i wsparciem dla partnerów handlowych.

Już kilkudniowy wyjazd może przynieść widoczne rezultaty:

- zwiększenie poziomu sprzedaży

- poprawia morale

- wzrost udziału na rynku

- tworzenie nowego rynku

- lojalność pracownika

- wzmocnienie pracy zespołowej

- wyższy poziom obsługi klienta

- zmniejszenie nieobecności w pracy

- troska o pracowników.

Motywowanie jest sztuką polegającą na opanowaniu umiejętności uwalniania u innych energii dokonkretnego działania. Jednym z narzędzi motywowania jest incentive travel, który polega wykorzystaniu podróży jako czynnika motywującego. Badania wykazały, że wyjazdy motywacyjne przyczyniają się do wzmocnienia więzi z firmą, integrowania się zespołu pracowników lub integrowanie się pracownika z zespołem, kształtowania kultury organizacyjnej firmy, wzbudzenia zapału do rozwiązywania problemów, uodporniania na działania konkurencji,  rozszerzania wiedzy.

Zobacz ofertę dla grup

Napisz do nas grupy@regent.pl


 

PFR - Polski Fundusz Rozwoju

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.