Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce prywatności.
city break

O nas

O nas

Wyszukaj ofertę

Kierunek:
od:
do:
Dorosłych:
Wiek dziecka 1:
Wylot z:

Witamy serdecznie,

od 1997 roku z powodzeniem organizujemy wolny czas i spełniamy wakacyjne marzenia naszych Klientów. Zdobyliśmy pozycję lidera w ofertach typu City Break - krótkich wyjazdów weekendowych (ale nie tylko) do słynnych miast Europy - Paryża, Rzymu, Barcelony, Mediolanu, Londynu czy Lizbony.

Nie ulega wątpliwości, że aby poznać dobrze dane miejsce trzeba spędzić tam sporo czasu. Wystarczy, jednak dobrze zorganizowany weekend, aby poczuć jego niezwykły klimat. I to właśnie - niezobowiązujące zwiedzanie i chwila relaksu w najbardziej atrakcyjnych europejskich miastach, jest naszą propozycją.

W sezonie letnim oferujemy także dłuższe wyjazdy wypoczynkowe lub wycieczki pobytowo-objazdowe po uroczych zakątkach Europy. To z pewnością ciekawa opcja dla tych, którzy poza przyjemnym leżeniem na plaży lubią mieć aktywną alternatywę.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

PFR - Polski Fundusz Rozwoju

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.